6.ročník "DOLNOLOUČSKÉHO TRIATLONU"
v příjemném prostředí okolo rybníka a fotbalového hřiště:
  • 200 m plavání
  • 20 km na kole
  • 5 km běh
Startovné je 250 korun (v ceně je pivo či limo a párek)

Takže neváhejte a přihlašujte ZDE

Prezentace závodníků bude od 9:00 do 9:40.
Závod začne v 10:00.

Startuje se hromadně, tak jako v loňském roce.

K dispozici budou šatny, sprchy i stánek s občerstvením.

První tři nejlepší ve všech kategoriích budou oceněni.





PŘIHLÁŠKA

na email: triatlon-dl@seznam.cz

Do emailu napište: Jméno, Příjmení, datum narození a místo bydlíště (stačí obec či město).






SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH 2022


1)Marek Uhlíř29.4.1986TJ Štěpánovice
2)Gabriela Pellová15.3.1979Brno
3)Martin Sobotka7.10.1976Brno
4)Lukáš Katolický29.9.1985Dolní Loučky
5)Antonín Parolek6.6.1985Tišnov
6)Anna Justová27.4.2002Kuřim
7)Martin Písař20.6.1984Varnsdorf
8)Boris Hladký18.3.1978Dolní Loučky
9)Libor Vojtek25.4.1984ENDEKA BASSTA Team
10)Tomáš Kalina28.11.1985Brno
11)Adéla Teclová16.4.1999Havlíčkův Brod
12)Lukáš Cintula1991Brno / ENDEKA BASSTA Team
13)Filip Adámek5.9.2001Kalina triathlon racing team
14)Lukáš Petr30.5.1980Blansko
15)Lenka Petrová16.4.1986Blansko
16)Dušan Navrátil28.10.1984Rozdrojovice







VÝSLEDKY 2020


   v cílipo kolepo plavání
1.Jan KučeraBrno1:07:26s43:41s (1.)3:56s (1.)
2.Martin ŠrámekPraha1:10:14s46:39s (2.)5:02s (2.)
3.Marek VobornýKřoví1:13:25s47:35s (3.)5:32s (5.)
4.Aleš KorbanVelké Meziříčí1:14:39s48:13s (4.)5:53s (8.)
5.Tomáš KalinaHavířov1:17:37s50:45s (8.)6:12s (9.)
6.Josef BurianStanoviště1:18:14s50:34s (7.)6:13s (10.)
7.Luděk BorkovecDolní Loučky1:18:39s50:11s (5.)5:29s (4.)
8.Drahomír VrbaKoryčany1:19:27s50:16s (6.)6:26s (11.)
9.Boris HladkýDolní Loučky1:20:27s53:56s (15.)6:46s (17.)
10. (1.)Jana OžanováŠtěpánovice1:20:32s51:34s (12.)5:44s (7.)
11.Josef VarechaVelké Opatovice1:20:48s52:11s (14).7:08s (25.)
12.Martin TrávníčekBrno1:20:56s51:15s (10).6:55s (22.)
13.Jan KonečnýDolní Loučky1:21:03s57:03s (21).6:54s (21.)
14.Antonín ParolekTišnov1:21:23s51:25s (11).5:24s (3.)
15.Tomáš SlechanKřetín1:21:50s50:59s (9).7:40s (31.)
16.Patrik PleskačMoravské Knínice1:22:09s51:48s (13).7:07s (24.)
17.Michael ŠtěpánekPředklášteří1:22:30s54:51s (17).7:28s (30.)
18.Karel StejskalDrnovice1:23:31s56:15s (20).6:49s (19.)
19.Lukáš KatolickýDolní Loučky1:23:42s54:06s (16).6:41s (15.)
20.Pavel KupskýChudčice1:25:50s54:57s (18).7:17s (9.)
21.Martin SobotkaBrno1:27:26s55:35s (19).6:44s (16.)
22.Radek SysŠtěpánovice1:28:44s58:33s (22).6:37s (14.)
23.Petr ŠirůčekDolní Loučky1:30:19s1:03:09s (29).6:48s (18.)
24.František FialaŽelezné1:30:42s59:29s (23).8:58s (33.)
25. (2.)Adéla StrykováTermesivy1:31:06s59:47s (24).5:41s (6).
26.Martin MašekHorní Loučky1:32:52s1:00:16s (25).7:04s (23.)
27.Michal OrmošBrno1:34:36s1:05:00s (31).7:15s (27.)
28.Milan SojkaDolní Loučky1:35:53s1:01:56s (27).7:21s (29.)
29. (3.)Martina ŠirůčkováDolní Loučky1:36:49s1:04:20s (30).6:31s (12.)
30.Alois MatýzkaHorní Loučky1:37:02s1:00:33s (26).7:12s (26.)
31. (4.)Réka PopelováRadkov1:39:39s1:02:06s (28).6:53s (20.)
32.Luděk StojanBrno1:42:55s1:08:02s (32).7:52s (32.)
33. (5.)Gita GajduškováBrno1:44:30s1:09:40s (33).9:54s (34.)
34. (6.)Pavla MusilováTišnov2:07:56s2:23:41s (34).6:34s (13.)
    koloběžka 
 
DNQAleš SuskýBřeclav1:03,24s42:49s (1).4:07s (2.)
Z prvního místa bohužel špatně odbočil 2000m před cílem :-(







VÝSLEDKY 2019


1.Aleš SuskýBřeclav1:01:23s
2.Lukáš CintulaBorský Mikuláš, SR1:01,55s
3.Ladislav ŠtevankaBrno1:04,43s
4.Bohuslav DokoupilTetčice1:06,03s
5.Marek VobornýKřoví1:06,30s
6.Luděk BorkovecDolní Loučky1:06,39s
7.Dalibor HejnaBrno1:08,30s
8.Petr BezchlebaŽďár nad Sázavou1:10,14s
9.Dalibor UhlířBrno1:10,31s
10.Marek UhlířŠtěpánovice1:10,55s
11.Luděk JedličkaBrno1:11,04s
12.Pavel KřivýDolní Loučky1:12,27s
13.Martin VšianskýAdamov1:12,43s
14.Patrik PleskačMoravské Knínice1:13,28s
15.Radek ŠtursaBrno1:14,05s
16. (1.)Jana JeřábkováPánov1:14,10s
17.Marek DovalPraha1:14,15s
18.Lukáš PulgretTišnov1:14,20s
19. (2.)Pavlína JordánováVeselí nad Moravou1:14,43s
20.Michal Klimeš (plavání,kolo)SK Meteor Brno1:15,28
20.Lucie Bílková (běh)SK Meteor Brno1:15,28s
21.Radek KrejčířŠerkovice1:16,05s
22.Petr ŠirůčekDolní Loučky1:17,12s
23.Petr KubínŠtěpánovice1:17,25s
24.Josef VarechaVelké Opatovice1:17,30s
25. (3.)Adriena JedličkováBrno1:17,35s
26.Antonín ParolekTišnov1:18,23s
27.Roman KarásekŠumperk1:18,55s
28. (4.)Jana RůžičkováPředklášteří1:19,00s
29.Martin SobotkaBrno1:19,46s
30.Ondřej FialaBoskovice1:19,53s
31. (5.)Martina ŠirůčkováDolní Loučky1:19,59s
32. (6.)Gabriela PellováBrno1:20,19s
33.Petr TomickýBrno1:20,50s
34.Jakub DuchoňDolní Loučky1:20,55s
35.Ivan PejtaBrno1:21,00s
36.Jan PalečekBrno1:23,04s
37.Peter BelejBratislava, SR1:24,03s
38. (7.)Andrea KrušinováLetovice1:25,03s
39.Boris HladkýDolní Loučky1:26,14s
40.David DvořákBrno1:29,36s
41.Pavel MálekLipůvka1:29,45s
42.Tomáš KoláčekSentice1:30,01s
43.Milan KosmákBrno1:30,40s
44.Alois MatýzkaHorní Loučky1:31,35s
45.Jan KrejčířHolubice1:31,40s
46. (8.)Réka PopelováRadkov1:32,00s
47.Luděk StojanBrno1:32,05s
48.Jakub ExlerSentice1:36,52s
49.Honza ČíhalTišnov1:43,19s
50. (9.)Jana HavlíkováŽďár nad SázavouDNF







VÝSLEDKY 2018


1.Ladislav ŠtevankaBrno1:05:10s
2.Ladislav KolářBrno1:06,27s
3.Luděk BorkovecDolní Loučky1:06,33s
4.Marek VobornýKřoví1:06,36s
5.Jiří VemolaBukovice1:09,48s
6.Dalibor HejnaBrno1:10,25s
7.Aleš KarbanVelké Meziříčí1:12,53s
8.Pavel KřivýDolní Loučky1:13,18s
9.Josef BurianStanoviště1:15,43s
10.Petr KubínŠtěpánovice1:19,20s
11. (1.)Jana JeřábkováPánov1:19,38s
12.Radek KrejčířŠerkovice1:19,45s
13.Petr ŠirůčekDolní Loučky1:20,17s
14.Antonín ParolekTišnov1:23,40s
15.Jiří UrbanLesní Hluboké1:24,12s
16.Radek SysŠtěpánovice1:24,42s
17. (2.)Barbora VemolováBukovice1:25,21s
18.Martin SobotkaBrno1:25,26s
19.Daniel FoltýnDolní Loučky1:25,54s
20.Jakub DuchoňDolní Loučky1:26,47s
21. (3.)Martina ŠirůčkováDolní Loučky1:26,47s
22.Martin VodákLomnice1:28,30s
23.Milan SojkaDolní Loučky1:29,02s
24. (4.)Réka PopelováRadkov1:32,45s
25. (5.)Aneta SoučkováTišnov1:34,31s
26.Alois MatýzkaHorní Loučky1:35,00s
27. (6.)Gabriela PellováBrno1:45,21s
28.Martin MacholánVelká Bítešdefekt


KATEGORIE DO 15 LET
(200m plavání, 11km kolo, 2,2km běh)

1.Adriana FoltýnováDolní Loučky1:13,01s
2. (1.)Matěj FoltýnDolní Loučky1:17,30s

TRASA KATEGORIE DO 15 LET









VÝSLEDKY 2017


1.Adam HejnaBlažovice1:10,40s
2.Luděk BorkovecDolní Loučky1:11,58s
3.Ladislav KolářBrno1:13,47s
4.Pavel KřivýDolní Loučky1:14,35s
5. (1.)Jana OžanováŠtěpánovice1:14,57s
6.Petr KubínŠtěpánovice1:15,42s
7.Filip ŠtusákŠtěpánovice1:16,05s
8.Antonín ParolekTišnov1:18,03s
9. (2.)Jitka ZwienerováTišnov1:18,36s
10.Radek SysŠtěpánovice1:19,33s
11.Petr ŠirůčekDolní Loučky1:19,48s
12.Dalibor HejnaBrno1:20,14s
13.Jakub DuchoňDolní Loučky1:20,29s
14. (3.)Martina ŠirůčkováDolní Loučky1:27,51s
15.Richard SurmanHolubice1:28,56s
16.Boris HladkýDolní Loučky1:29,00s
17.Karel Pavlata- - - - -1:32,15s
18.Petr TomickýBrno1:35,32s
19. (4.)Petra HalasováDolní Loučky1:36,48s
20.Radim ŠnýdrTišnov1:41,10s
21.Filip KřivýNíhov1:41,32s
22.Luboš ZedníkDolní Loučkyzachráněn






TRASA - PLAVÁNÍ - 200m

Rybník [čti: Bazén] tam zpět tam a potom na hřiště do depa se převléct (popř. obout ) a pro kolo







TRASA - KOLO - 20 km

Dolní Loučky hřiště -> Újezd -> Řikonín -> Lubné -> Níhov -> Katov -> Kuřimská Nová Ves -> Kuřimské Jestřabí -> Dolní Loučky hřiště






TRASA - BĚH - 5 km

Dolní Loučky hřiště -> Nahoru směrem k nádráží -> Lesem do Újezda -> Přes pole zpět do Louček -> Dolní Loučky hřiště






FOTOGALERIE 2018












FOTOGALERIE 2017







VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ