6.ročník "DOLNOLOUČSKÉHO TRIATLONU"
v příjemném prostředí okolo rybníka a fotbalového hřiště:
- 200 m plavání
- 20 km na kole
- 5 km běh
Startovné je 250 korun (v ceně je pivo či limo a párek)
Takže neváhejte a přihlašujte ZDE
Prezentace závodníků bude od 9:00 do 9:40.
Závod začne v 10:00.
Startuje se hromadně, tak jako v loňském roce.
K dispozici budou šatny, sprchy i stánek s občerstvením.
První tři nejlepší ve všech kategoriích budou oceněni.
PŘIHLÁŠKA
na email: triatlon-dl@seznam.cz
Do emailu napište: Jméno, Příjmení, datum narození a místo bydlíště (stačí obec či město).
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH 2022
1) | Josef Burian | 29.8.1988 | Náměšt nad Oslavou |
2) | Honza Číhal | 8.3.1971 | Tišnov |
3) | Libor Vojtek | 25.4.1984 | ENDEKA BASSTA Team |
VÝSLEDKY 2020
| | | v cíli | po kole | po plavání |
1. | Jan Kučera | Brno | 1:07:26s | 43:41s (1.) | 3:56s (1.) |
2. | Martin Šrámek | Praha | 1:10:14s | 46:39s (2.) | 5:02s (2.) |
3. | Marek Voborný | Křoví | 1:13:25s | 47:35s (3.) | 5:32s (5.) |
4. | Aleš Korban | Velké Meziříčí | 1:14:39s | 48:13s (4.) | 5:53s (8.) |
5. | Tomáš Kalina | Havířov | 1:17:37s | 50:45s (8.) | 6:12s (9.) |
6. | Josef Burian | Stanoviště | 1:18:14s | 50:34s (7.) | 6:13s (10.) |
7. | Luděk Borkovec | Dolní Loučky | 1:18:39s | 50:11s (5.) | 5:29s (4.) |
8. | Drahomír Vrba | Koryčany | 1:19:27s | 50:16s (6.) | 6:26s (11.) |
9. | Boris Hladký | Dolní Loučky | 1:20:27s | 53:56s (15.) | 6:46s (17.) |
10. (1.) | Jana Ožanová | Štěpánovice | 1:20:32s | 51:34s (12.) | 5:44s (7.) |
11. | Josef Varecha | Velké Opatovice | 1:20:48s | 52:11s (14). | 7:08s (25.) |
12. | Martin Trávníček | Brno | 1:20:56s | 51:15s (10). | 6:55s (22.) |
13. | Jan Konečný | Dolní Loučky | 1:21:03s | 57:03s (21). | 6:54s (21.) |
14. | Antonín Parolek | Tišnov | 1:21:23s | 51:25s (11). | 5:24s (3.) |
15. | Tomáš Slechan | Křetín | 1:21:50s | 50:59s (9). | 7:40s (31.) |
16. | Patrik Pleskač | Moravské Knínice | 1:22:09s | 51:48s (13). | 7:07s (24.) |
17. | Michael Štěpánek | Předklášteří | 1:22:30s | 54:51s (17). | 7:28s (30.) |
18. | Karel Stejskal | Drnovice | 1:23:31s | 56:15s (20). | 6:49s (19.) |
19. | Lukáš Katolický | Dolní Loučky | 1:23:42s | 54:06s (16). | 6:41s (15.) |
20. | Pavel Kupský | Chudčice | 1:25:50s | 54:57s (18). | 7:17s (9.) |
21. | Martin Sobotka | Brno | 1:27:26s | 55:35s (19). | 6:44s (16.) |
22. | Radek Sys | Štěpánovice | 1:28:44s | 58:33s (22). | 6:37s (14.) |
23. | Petr Širůček | Dolní Loučky | 1:30:19s | 1:03:09s (29). | 6:48s (18.) |
24. | František Fiala | Železné | 1:30:42s | 59:29s (23). | 8:58s (33.) |
25. (2.) | Adéla Stryková | Termesivy | 1:31:06s | 59:47s (24). | 5:41s (6). |
26. | Martin Mašek | Horní Loučky | 1:32:52s | 1:00:16s (25). | 7:04s (23.) |
27. | Michal Ormoš | Brno | 1:34:36s | 1:05:00s (31). | 7:15s (27.) |
28. | Milan Sojka | Dolní Loučky | 1:35:53s | 1:01:56s (27). | 7:21s (29.) |
29. (3.) | Martina Širůčková | Dolní Loučky | 1:36:49s | 1:04:20s (30). | 6:31s (12.) |
30. | Alois Matýzka | Horní Loučky | 1:37:02s | 1:00:33s (26). | 7:12s (26.) |
31. (4.) | Réka Popelová | Radkov | 1:39:39s | 1:02:06s (28). | 6:53s (20.) |
32. | Luděk Stojan | Brno | 1:42:55s | 1:08:02s (32). | 7:52s (32.) |
33. (5.) | Gita Gajdušková | Brno | 1:44:30s | 1:09:40s (33). | 9:54s (34.) |
34. (6.) | Pavla Musilová | Tišnov | 2:07:56s | 2:23:41s (34). | 6:34s (13.) |
| | | | koloběžka | |
|
DNQ | Aleš Suský | Břeclav | 1:03,24s | 42:49s (1). | 4:07s (2.) |
Z prvního místa bohužel špatně odbočil 2000m před cílem :-( |
VÝSLEDKY 2019
1. | Aleš Suský | Břeclav | 1:01:23s |
2. | Lukáš Cintula | Borský Mikuláš, SR | 1:01,55s |
3. | Ladislav Števanka | Brno | 1:04,43s |
4. | Bohuslav Dokoupil | Tetčice | 1:06,03s |
5. | Marek Voborný | Křoví | 1:06,30s |
6. | Luděk Borkovec | Dolní Loučky | 1:06,39s |
7. | Dalibor Hejna | Brno | 1:08,30s |
8. | Petr Bezchleba | Žďár nad Sázavou | 1:10,14s |
9. | Dalibor Uhlíř | Brno | 1:10,31s |
10. | Marek Uhlíř | Štěpánovice | 1:10,55s |
11. | Luděk Jedlička | Brno | 1:11,04s |
12. | Pavel Křivý | Dolní Loučky | 1:12,27s |
13. | Martin Všianský | Adamov | 1:12,43s |
14. | Patrik Pleskač | Moravské Knínice | 1:13,28s |
15. | Radek Štursa | Brno | 1:14,05s |
16. (1.) | Jana Jeřábková | Pánov | 1:14,10s |
17. | Marek Doval | Praha | 1:14,15s |
18. | Lukáš Pulgret | Tišnov | 1:14,20s |
19. (2.) | Pavlína Jordánová | Veselí nad Moravou | 1:14,43s |
20. | Michal Klimeš (plavání,kolo) | SK Meteor Brno | 1:15,28 |
20. | Lucie Bílková (běh) | SK Meteor Brno | 1:15,28s |
21. | Radek Krejčíř | Šerkovice | 1:16,05s |
22. | Petr Širůček | Dolní Loučky | 1:17,12s |
23. | Petr Kubín | Štěpánovice | 1:17,25s |
24. | Josef Varecha | Velké Opatovice | 1:17,30s |
25. (3.) | Adriena Jedličková | Brno | 1:17,35s |
26. | Antonín Parolek | Tišnov | 1:18,23s |
27. | Roman Karásek | Šumperk | 1:18,55s |
28. (4.) | Jana Růžičková | Předklášteří | 1:19,00s |
29. | Martin Sobotka | Brno | 1:19,46s |
30. | Ondřej Fiala | Boskovice | 1:19,53s |
31. (5.) | Martina Širůčková | Dolní Loučky | 1:19,59s |
32. (6.) | Gabriela Pellová | Brno | 1:20,19s |
33. | Petr Tomický | Brno | 1:20,50s |
34. | Jakub Duchoň | Dolní Loučky | 1:20,55s |
35. | Ivan Pejta | Brno | 1:21,00s |
36. | Jan Paleček | Brno | 1:23,04s |
37. | Peter Belej | Bratislava, SR | 1:24,03s |
38. (7.) | Andrea Krušinová | Letovice | 1:25,03s |
39. | Boris Hladký | Dolní Loučky | 1:26,14s |
40. | David Dvořák | Brno | 1:29,36s |
41. | Pavel Málek | Lipůvka | 1:29,45s |
42. | Tomáš Koláček | Sentice | 1:30,01s |
43. | Milan Kosmák | Brno | 1:30,40s |
44. | Alois Matýzka | Horní Loučky | 1:31,35s |
45. | Jan Krejčíř | Holubice | 1:31,40s |
46. (8.) | Réka Popelová | Radkov | 1:32,00s |
47. | Luděk Stojan | Brno | 1:32,05s |
48. | Jakub Exler | Sentice | 1:36,52s |
49. | Honza Číhal | Tišnov | 1:43,19s |
50. (9.) | Jana Havlíková | Žďár nad Sázavou | DNF |
VÝSLEDKY 2018
1. | Ladislav Števanka | Brno | 1:05:10s |
2. | Ladislav Kolář | Brno | 1:06,27s |
3. | Luděk Borkovec | Dolní Loučky | 1:06,33s |
4. | Marek Voborný | Křoví | 1:06,36s |
5. | Jiří Vemola | Bukovice | 1:09,48s |
6. | Dalibor Hejna | Brno | 1:10,25s |
7. | Aleš Karban | Velké Meziříčí | 1:12,53s |
8. | Pavel Křivý | Dolní Loučky | 1:13,18s |
9. | Josef Burian | Stanoviště | 1:15,43s |
10. | Petr Kubín | Štěpánovice | 1:19,20s |
11. (1.) | Jana Jeřábková | Pánov | 1:19,38s |
12. | Radek Krejčíř | Šerkovice | 1:19,45s |
13. | Petr Širůček | Dolní Loučky | 1:20,17s |
14. | Antonín Parolek | Tišnov | 1:23,40s |
15. | Jiří Urban | Lesní Hluboké | 1:24,12s |
16. | Radek Sys | Štěpánovice | 1:24,42s |
17. (2.) | Barbora Vemolová | Bukovice | 1:25,21s |
18. | Martin Sobotka | Brno | 1:25,26s |
19. | Daniel Foltýn | Dolní Loučky | 1:25,54s |
20. | Jakub Duchoň | Dolní Loučky | 1:26,47s |
21. (3.) | Martina Širůčková | Dolní Loučky | 1:26,47s |
22. | Martin Vodák | Lomnice | 1:28,30s |
23. | Milan Sojka | Dolní Loučky | 1:29,02s |
24. (4.) | Réka Popelová | Radkov | 1:32,45s |
25. (5.) | Aneta Součková | Tišnov | 1:34,31s |
26. | Alois Matýzka | Horní Loučky | 1:35,00s |
27. (6.) | Gabriela Pellová | Brno | 1:45,21s |
28. | Martin Macholán | Velká Bíteš | defekt |
KATEGORIE DO 15 LET
(200m plavání, 11km kolo, 2,2km běh)
1. | Adriana Foltýnová | Dolní Loučky | 1:13,01s |
2. (1.) | Matěj Foltýn | Dolní Loučky | 1:17,30s |
TRASA KATEGORIE DO 15 LET
VÝSLEDKY 2017
1. | Adam Hejna | Blažovice | 1:10,40s |
2. | Luděk Borkovec | Dolní Loučky | 1:11,58s |
3. | Ladislav Kolář | Brno | 1:13,47s |
4. | Pavel Křivý | Dolní Loučky | 1:14,35s |
5. (1.) | Jana Ožanová | Štěpánovice | 1:14,57s |
6. | Petr Kubín | Štěpánovice | 1:15,42s |
7. | Filip Štusák | Štěpánovice | 1:16,05s |
8. | Antonín Parolek | Tišnov | 1:18,03s |
9. (2.) | Jitka Zwienerová | Tišnov | 1:18,36s |
10. | Radek Sys | Štěpánovice | 1:19,33s |
11. | Petr Širůček | Dolní Loučky | 1:19,48s |
12. | Dalibor Hejna | Brno | 1:20,14s |
13. | Jakub Duchoň | Dolní Loučky | 1:20,29s |
14. (3.) | Martina Širůčková | Dolní Loučky | 1:27,51s |
15. | Richard Surman | Holubice | 1:28,56s |
16. | Boris Hladký | Dolní Loučky | 1:29,00s |
17. | Karel Pavlata | - - - - - | 1:32,15s |
18. | Petr Tomický | Brno | 1:35,32s |
19. (4.) | Petra Halasová | Dolní Loučky | 1:36,48s |
20. | Radim Šnýdr | Tišnov | 1:41,10s |
21. | Filip Křivý | Níhov | 1:41,32s |
22. | Luboš Zedník | Dolní Loučky | zachráněn |
TRASA - PLAVÁNÍ - 200m
Rybník [čti: Bazén] tam zpět tam a potom na hřiště do depa se převléct (popř. obout ) a pro kolo
TRASA - KOLO - 20 km
Dolní Loučky hřiště -> Újezd -> Řikonín -> Lubné -> Níhov -> Katov -> Kuřimská Nová Ves -> Kuřimské Jestřabí -> Dolní Loučky hřiště
TRASA - BĚH - 5 km
Dolní Loučky hřiště -> Nahoru směrem k nádráží -> Lesem do Újezda -> Přes pole zpět do Louček -> Dolní Loučky hřiště
FOTOGALERIE 2018
FOTOGALERIE 2017
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
|